Сорочка чоловіча класична великого розміру 7XL з коротким рукавом

- Готово до відправки
- Код: А 805 - 1
560 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри: 7 XL Полу обхват груди - 67 см. Плечі 53 см. Довжина 83 см Чоловіча класична сорочка з коротким рукавом (шведка) великого розміру (батали) у велику карту від фабричного китайського виробника Hetai. Має класичний комір і повністю застібається на ефектні ґудзики, з трьома кишенями.
Склад: 100 %хлопок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hetai |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 64 |
| Обхват шиї | 48 см |
| Обхват грудей | 134 см |
| Обхват талії | 134 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина рукава вироба | 83 см |
| Ширина виробу | 67 см |
| Ширина плечей | 53 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 7XL |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 560 ₴



