Плетений ремінь гумка унісекс темно синій пряжка. 125 см

- Готово до відправки
- Код: синий пряжка.
280 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плетений ремінь гумка унісекс темно синій пряжка.
- Ремінь-гумка для чоловіків і жінок.
- Дуже еластичний, легко регулюється за розміром.
- Ширина ременя: 4 см;
- Ремінь для чоловіків і жінок
- Розмір: норма.
- Матеріал: текстильна гумка
- Пряжка - затискач .
- Довжина: 125 см,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЛД Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Длина ремня | 1250 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Матеріал | Гумка |
| Тип застежки | Пряжка затискач |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 121-130 см |
- Ціна: 280 ₴


