Чоловіча класична сорочка розмір 39 з двома кишенями та довгим рукавом 100% бавовна Brossard

- Готово до відправки
- Код: Brossard SDK 8212
600 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча класична сорочка от польського виробника . Brossard синього кольору в клітинку з довгим рукавом. Сорочка має класичний комір повністю застібається на ефектні ґудзики та на два ґудзики на манжеті, з двома кишенями Комфортно та стильно підходить для повсякденного носіння. Ця сорочка забезпечить комфорт під час носіння й бездоганний зовнішній вигляд.
В наявності Розмір: 39 (На комірі)
Склад: бавовна 100%.
Сезон: Весна-осінь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Сорочка |
| Обхват шиї | 39 см |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Ширина плечей | 45 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | бавовна |
| Тип крою | Класична |
| Колір | Синій |
- Ціна: 600 ₴


