Чоловіча байкова сорочка в карту HETAI Розмір 5XL

- Готово до відправки
- Код: А 68 - 3
560 ₴
Чоловіча картата байкова сорочка кольору Royal СОСТАВ: 80% Cotton 20 % Лавсан
Розміри доступні до замовлення: 5 XL Напівобхват грудей 66 см. Плечі 56 см. Довжина рукава 67 см. Довжина виробу 80 см.
М'яка тепла тканина, 2 кишені з клапаном. І один на блискавці. Одяг із байкової тканини дуже зручний і практичний у повсякденному носінні.
Вона дарує комфортні відчуття дорослим.
У минулому чоловічі байкові сорочки були необхідні річчю в гардеробі.
Сьогодні насамперед цінують стиль і настрій, і лише потім віддають належне функціональним якостям натуральної тканини.
Країна виробник Китай
Тип виробу Сорочка
Тип сорочкового коміра Класичний
Фасон рукава довгий.
Застежка Ґудзики
Тип тканини Байка
Стиль Casual
Колір. синій у клітинку
Візерунки та принти Клітка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hetai |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Обхват шиї | 46 см |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват талії | 132 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 66 см |
| Ширина плечей | 56 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 5XL |
| Склад | kotton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри чоловічих сорочок | 5XL |
- Ціна: 560 ₴



