Чоловіча сорочка кашемірова Розмір.39 тепла класична синя картата з довгим рукавом BROSSARD

- Готово до відправки
- Код: BROSSARD 8335
700 ₴
Тепла кашемірова сорочка в карту, від турецького виробника BROSSARD
Розміри 39 ( розмір по коміру). Напівобхват талії 51 см. Плечі 45 см.Рукав 66 см. Довжина 80 см.
Сорочка класичного силуету, має кишеню та 2 ґудзики на манжеті.
Високоякісна натуральна тканина добре носиться, має дорогий вигляд.
Створена спеціально для вашого комфорту холодної пори.
Виробник Оvento
Країна виробник Туреччина
Тип виробу Сорочка
Тип покроя Класична
Тип сорочкового коміра Класичний
Фасон рукава Довгий
Застежка Ґудзики
Тип тканини Вовна
Склад 40% вовна/60% котон.
Стиль Casual
Візерунки та принти Клітка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brossard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 39 |
| Обхват шиї | 39 см |
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип тканини | Вовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 51 см |
| Ширина плечей | 45 см |
| Стан | Новий |
| Склад | бавовна.шерсть. |
- Ціна: 700 ₴



