Великі чоловічі сорочки темно-сині Ferrero Gizzi класичні з довгим рукавом Розмір:..47

- Готово до відправки
- Код: Ferrero Gizzi SLY1363B
600 ₴
Великі чоловічі сорочки темно-сині Ferrero Gizzi класичні однотонні з довгим рукавом
Розмір:., 47 (На комірі)
Чоловіча класична сорочка батальної серії (великого розміру) Ferrero gizzi темно-синього кольору з довгим рукавом.Рубашка має класичний комір повністю застібається на ефектні ґудзики та на два ґудзики на манжеті, з однією кишенею
Склад: бавовна 80% поліестер 20%.
Сезон: Весна-зима-Осінь
Під час замовлення будь ласка вмовляйте свої параметри (ширина плечей, об'єм грудей, об'єм талії, довжина виробу та довжина рукава від плеча). (Заміри бажано робити за виробом, який підходить чоловікові)
Ошатно, елегантно підходить як для святкових заходів, так і для повсякденного носіння. Ця сорочка забезпечить комфорт під час носіння й бездоганний зовнішній вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferrero Gizzi |
| Країна виробник | Польща |
| Обхват грудей | 138 см |
| Обхват талії | 138 см |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 86 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Ширина виробу | 69 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 8XL |
| Склад | котон |
| Основні | |
| Обхват шиї | 50 см |
| Ширина плечей | 57 см |
| Тип крою | Класична |
| Манжет сорочки | З двома ґудзиків |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Розміри чоловічих сорочок | 50 |
| Вид виробу | Сорочка |
- Ціна: 600 ₴


