Плетений ремінь гумка унісекс бежевий

- Готово до відправки
- Код: 05
200 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плетений ремінь гумка унісекс бежевий
- Ремінь-гумка для чоловіків і жінок.
- Дуже еластичний, легко регулюється за розміром.
- Ширина ремня: 4 см;
- Ремінь для чоловіків і жінок
- Розмір: норма.
- Матеріал: текстильна гумка
- Пряжка — класична
- Довжина: 105 см,
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Унісекс |
| Длина ремня | 105 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Матеріал | Гумка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Коротшає | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 101-110 см |
- Ціна: 200 ₴





