Сорочка чоловіча розміру від 1XL класична з коротким рукавом

- Готово до відправки
- Код: А 723 - 5
400 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сорочка чоловіча розміру XL класична з коротким рукавом
- Розмір: XL Обхват грудей 116 см
- Чоловіча класична сорочка з коротким рукавом (шведка) великого розміру (батали)
- У дрібну карту від фабричного китайського виробника Hetai.
- Має класичний комір і повністю застібається на ефектні ґудзики,
- З двома кишенями.
- Склад: 100% бавовна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hetai |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 41 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Блакитний |
| Довжина від горловини до низу вироба | 74 см |
| Ширина виробу | 58 см |
| Ширина плечей | 48 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 400 ₴


