Ремінь великий 147 СМ чорний шкірозамінник.

- Готово до відправки
- Код: кож зам. 147
200 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь великий 147 см чорний кож зам .
- Ремень черний кож зам прошитий .
- Дуже еластичний, легко регулюється за розміром.
- Ширина ремня: 40 мм;
- Ремінь для чоловіків
- Розмір: великий.
- Матеріал: шкір замінник.
- Пряжка — класична
- Довжина: 147 см,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Золотий Стиль |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 145 см. |
| Длина ремня | 1470 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 141-150 см |
- Ціна: 200 ₴





