Сорочка чоловіча класична великого розміру 6XL з коротким рукавом

- Готово до відправки
- Код: А 806 - 2
550 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри: 6 XL Полу обхват груди - 65 см. Плечі 51 см. Довжина 81 см Чоловіча класична сорочка з коротким рукавом (шведка) великого розміру (батали) у велику карту від фабричного китайського виробника Hetai. Має класичний комір і повністю застібається на ефектні ґудзики, з трьома кишенями.
Склад: 100 %хлопок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hetai |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 62 |
| Обхват шиї | 47 см |
| Обхват грудей | 130 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина виробу | 65 см |
| Ширина плечей | 51 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 6XL |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 550 ₴




