Чоловіча приталена сорочка білого кольору Розмір, L, з коротким рукавом Crestance

- Готово до відправки
- Код: 1031 К
500 ₴
Розміри:, L, Напівобхват під ведмедиками 53 см. Напівобхват талії 51 см. Плечі 45 см. Сорочка чоловіча білого приталена однотонна з коротким рукавом Crestance . Чоловіча класична сорочка з коротким рукавом (шведка) білого кольору однотонна. Має класичний комір повністю застібається на ефектні ґудзики, кишеня немає
від фабричного Китайського виробника Crestance
СОСТАВ: 80% Cotton, 20% Polyester
Сезон: Весна-Літо-Осінь
Ошатно, елегантно, стильно, якісно підходить як для святкових заходів, так і для повсякденного носіння. Ця сорочка забезпечить комфорт під час носіння й бездоганний зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cresta |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 41 |
| Обхват шиї | 41 см |
| Обхват грудей | 53 см |
| Обхват талії | 51 см |
| Тип крою | Приталена |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Ширина виробу | 51 см |
| Ширина плечей | 45 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 500 ₴

