Чоловіча футболка поло Thomas 6XL/60,

- Готово до відправки
- Код: Thomas 33090 - 2
800 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Футболка чоловіча з коротким рукавом.
- Модель поло
- В наявності 6XL/60 , Полу обхват - 62 см. Плечі — 55 см.
- У смужку
- З високоякісної бавовняної тканини від виробника Thomas
- Має класичний силует
- Склад тканини — бавовна 95% еластан 5%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Поло |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Колір | Різні кольори |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Ширина виробу | 62 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 6XL |
| Склад | бавовна |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 800 ₴




