Чоловічий ремінь шкіряний довжина 165 см Туреччина Real Leather

- Готово до відправки
- Код: Real Leather
600 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний ремень черний довжина 165 см Туреччина Real Leather Міцний и довговічний ремінь із натуральної шкіри. Дуже гарної якості. Real Leather один з найкращих виробників ременів у Туреччині.
Колір чорний.
Ширина 32 мм.
В наявності довжина 165 см
Колір Чорний
Пряжка КЛАСІКА
Стан Новий
Цей аксесуар чудово підійде чоловікові як подарунка на будь-яке свято.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Life |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ременя | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 160 - 200 див. |
| Длина ремня | 1650 мм |
| Ширина ремня | 32 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Овчина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 161-200 см |
- Ціна: 600 ₴








