Чоловіча сорочка з коротким рукавом розмір 46 Brossard

- Готово до відправки
- Код: 3041 к.
490 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: 46 . (за коміром) Напівобхват 64 см. Плечі 54 см. Довжина сорочки 83 см.
Чоловіча класична сорочка з коротким рукавом (шведка) у велику синю карту. Має класичний комір застібається на потаємні ґудзики, повністю застібається на ефектні ґудзики, з двома кишенями з клапанами
від фабричного турецького виробника Brossard
СОСТАВ: 100 % Cotton
СЕЗОН: Весна-літо-Осінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brossard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 46 |
| Обхват шиї | 46 см |
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват талії | 128 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Блакитний |
| Довжина від горловини до низу вироба | 83 см |
| Ширина виробу | 64 см |
| Ширина плечей | 54 см |
| Стан | Новий |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 490 ₴




