Чоловічі футболки поло розмірів XL Thomas

- Готово до відправки
- Код: Thomas 20178 .4
780 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічі футболки поло великих розмірів Thomas
-
Футболка чоловіча з коротким рукавом.
- Модель поло
- Розміри в наявності: XL /50 Полу обхват 53 см плечі 44 см.
У смужку - З високоякісної бавовняної тканини від виробника Thomas
- Має класичний силует
- Склад тканини — бавовна 95% еластан 5% Полу обхват
- XL / 54 см
- 2 XL/56 см
- 3XL /58 см
- 4 XL /60 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Поло |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Ширина виробу | 54 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Склад | бавовна |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри чоловічих сорочок | XXL |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
- Ціна: 780 ₴






