Жилет чоловічий із кишенями варенка хакі 5XL

- Готово до відправки
- Код: 0021
450 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жилетка чоловіча батальна 5XL
Жилетка чоловіча.
Матеріал — бавовна.
Тип ткани. -варенка
Колір. - хакі.
Четире внутрішніх кишень.
Застібка. - молния.
Напівобхват грудей. -.65 см
Довжина: изделия. - 70 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferro |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 58 |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Силует | Прямий |
| Довжина виробу по спинці | 70 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 5XL |
| Обхват грудей | 65 см |
| Обхват талії | 65 см |
- Ціна: 450 ₴






