Чоловіча сорочка розмір 41 короткий рукав Liegrands у клітинку класична

- Готово до відправки
- Код: SD k 2992 k
400 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри: ,41 (за коміром) Напівобхват 56 см. Плечі 50 см. Довжина 83 см.
Чоловіча класична сорочка з коротким рукавом (шведка) біла в чорну середню карту. Має класичний комір застібається на ґудзики та повністю застібається на ефектні ґудзики, з однією кишенею.
від фабричного Китайського виробника Liegrands
СКЛАД: 80% Cotton 20% поліестер.
СЕЗОН: Весна-літо-Осінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 41 |
| Обхват шиї | 41 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Білий |
| Довжина від горловини до низу вироба | 83 см |
| Ширина виробу | 56 см |
| Ширина плечей | 50 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір чоловічих сорочок | 40 |
- Ціна: 400 ₴








