Біла чоловіча сорочка розміром 40 LUCCIANO класична однотонна з довгим рукавом

- Готово до відправки
- Код: LUCCIANO
600 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біла чоловіча сорочка LUCCIANO класична однотонна з довгим рукавом
Розміри по коміру 40 Напівобхват 54 см. Довжина рукава 66 см. Довжина сорочки 77 см.
- Сорочка класичного крою білого кольору від виробника LUCCIANO.
- Виготовлена з високоякісної бавовняної тканини
- Сорочка має класичний комір
- Кишеня
- 2 ґудзики на рукаві.
Склад 80 COTTON 20 POLVESTOR
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucciano |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 40 |
| Обхват шиї | 40 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 77 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 54 см |
| Ширина плечей | 47 см |
| Стан | Новий |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 600 ₴



