Чоловіча байкова сорочка червоного кольору Royal СКЛАД: 100% Cotton Розміри 47 - 48 .

- Готово до відправки
- Код: Royal МТ 28 к - 2
590 ₴
Чоловіча байкова сорочка червоного кольору Royal СОСТАВ: 100 % Cotton
Розміри доступні до замовлення: 47 - 48 . . Полу обхват 73 см.
М'яка тепла тканина, 2 кишені з клапаном.
Одяг із байкової тканини дуже зручний і практичний у повсякденному носінні.
Вона дарує комфортні відчуття дорослим.
У минулому чоловічі байкові сорочки були необхідні річчю в гардеробі.
Сьогодні насамперед цінують стиль і настрій, і лише потім віддають належне функціональним якостям натуральної тканини.
Країна виробник Туреччина
Тип виробу Сорочка
Тип сорочкового коміра Класичний
Фасон рукава довгий.
Застежка Ґудзики
Тип тканини Байка
Стиль Casual
Колір. червоного
Візерунки та принти Клітка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 47 |
| Обхват шиї | 47 см |
| Обхват грудей | 146 см |
| Обхват талії | 146 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 87 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 73 см |
| Ширина плечей | 57 см |
| Стан | Новий |
| Склад | каттон |
- Ціна: 590 ₴
