Чоловіча байкова сорочка синього кольору Royal СКЛАД: 100% Cotton Розмір 39-40

- Готово до відправки
- Код: Royal МТ 28 - 2
590 ₴
Чоловіча байкова сорочка синього кольору Royal СОСТАВ: 100 % Cotton
Розміри доступні до замовлення: 39 - 40 . Полу обхват 55 см .
М'яка тепла тканина, 2 кишені з клапаном.
Одяг із байкової тканини дуже зручний і практичний у повсякденному носінні.
Вона дарує комфортні відчуття дорослим.
У минулому чоловічі байкові сорочки були необхідні річчю в гардеробі.
Сьогодні насамперед цінують стиль і настрій, і лише потім віддають належне функціональним якостям натуральної тканини.
Країна виробник Туреччина
Тип виробу Сорочка
Тип сорочкового коміра Класичний
Фасон рукава довгий.
Застежка Ґудзики
Тип тканини Байка
Стиль Casual
Колір. синього
Візерунки та принти Клітка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 44 |
| Обхват шиї | 44 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 84 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Ширина плечей | 55 см |
| Стан | Новий |
| Склад | каттон |
| Основні атрибути | |
| Довжина виробу по спинці | 80 см |
- Ціна: 590 ₴


