Чоловіча байкова сорочка темно-синього кольору Royal СКЛАД: 100% Cotton Розміри 39 - 40

- Готово до відправки
- Код: Royal МТ 28 к - 2
590 ₴
Чоловіча байкова сорочка темно-синього кольору Royal СОСТАВ: 100 % Cotton
Розміри доступні до замовлення: 39 - 40. . Полу обхват 55 см.
М'яка тепла тканина, 2 кишені з клапаном.
Одяг із байкової тканини дуже зручний і практичний у повсякденному носінні.
Вона дарує комфортні відчуття дорослим.
У минулому чоловічі байкові сорочки були необхідною річчю в гардеробі.
Сьогодні насамперед цінують стиль і настрій, і лише потім віддають належне функціональним якостям натуральної тканини.
Країна виробник Туреччина
Тип виробу Сорочка
Тип сорочкового коміра Класичний
Фасон рукава довгий.
Застежка Ґудзики
Тип тканини Байка
Стиль Casual
Колір. темно-синій
Візерунки та принти Клітка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Країна виробник | Польща |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Темно-синій |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина виробу по спинці | 79 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Склад | каттон |
| Обхват шиї | 40 см |
| Ширина плечей | 51 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип крою | Класична |
| Манжет сорочки | З двома ґудзиків |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Розміри чоловічих сорочок | 40 |
| Довжина від горлавини до нижньої частини виробу | 82 см |
| Вид виробу | Сорочка |
- Ціна: 590 ₴
