Чоловіча сорочка біла Crestance приталена з довгим рукавом РІЗН: L,

- Готово до відправки
- Код: Crestance 8190
600 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча однотонна біла сорочка приталеного силуету з довгим рукавом.
РАЗМЕР: L,
- Має класичний комір і повністю застібається на ефектні ґудзики, без кишені.
- від польського виробника. Crestance
- СОСТАВ: 80% Cotton, 20% Polyester
- Ошатно, елегантно, стильно, якісно та дорого виглядає.
- Підходить як для святкових заходів, так і ділового стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cresta |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 41 |
| Обхват шиї | 41 см |
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Тип крою | Приталена |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ширина виробу | 51 см |
| Ширина плечей | 46 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Склад | котон |
- Ціна: 600 ₴



