Чоловіча сорочка тепла на флісі великого розміру 7XL HETAI

- Готово до відправки
- Код: HETAI 934 - 1
780 ₴
Чоловіча сорочка тепла на флісі великого розміру 7XL Полу обхват груди 66 см . Плечі 54 см. Довжина виробу 82 см . Фірми HETAI Дуже тепла картата сорочка на флісі синього кольору, великих класичних розмірів.
Сорочка має класичний комір і 2 кишені з клапанами, повністю застібається на ґудзику.
Властивості флісу: гігроскопічність (створює затишний мікроклімат для тіла), еластичність (добре зберігає первинну форму), повітропроникність (підтримує комфортну для людини температуру), швидко сохне, прочитаний, дуже практичний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hetai |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 46 |
| Обхват шиї | 46 см |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват талії | 132 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип тканини | Віскоза |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина від горловини до низу вироба | 82 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 64 см |
| Ширина плечей | 54 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 7XL |
| Склад | фліс |
- Ціна: 780 ₴



