Чоловіча футболка поло Thomas ботал 7XL

- В наявності
- Код: Thomas 1011 3
780 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Футболка чоловіча з коротким рукавом.
- Модель поло Особливість моделі — поло, Два кишені
- В наявності 7XL Напівобхват 64 см
- У смужку
- З високоякісної бавовняної тканини від виробника Thomas
- Має класичний силует
- Склад тканини — бавовна 100%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Поло |
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват талії | 128 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Ширина виробу | 64 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 7XL |
| Склад | бавовна |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 780 ₴




