Чоловіча футболка поло Thomas 7XL

- Готово до відправки
- Код: Thomas 199 - 5
780 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Футболка чоловіча з коротким рукавом.
- Модель поло Особливість моделі — поло, нема кишени, манжет. Колір блакитний
- У наявності: 7XL Обхват грудей 126 см
- З високоякісної бавовняної тканини від виробника Thomas
- Має класичний силует
- Склад тканини — бавовна 95% еластан 5 %
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Поло |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 126 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Ширина виробу | 63 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 7XL |
| Склад | бавовна |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 780 ₴


