Жіноча сумка лакова чорного кольору зі шкірозамінників Китай.

- В наявності
- Код: арт. 4.К.З.
300 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка лакова чорного кольору виробництва Китаю арт. 3 К.З.
Виготовлена зі шкір-зам. Закривається на блискавку. Усередині розміщене подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, відкрита подвійна кишеня та кишеня на блискавці. Підкладка з високоякісного матеріалу.
Оформлена металевими тримачами ручок, заклепками, виявлена кишеня
Розмір (см.) 30*35*18, висота ручки 28 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laconic |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Довжина ручок | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 300 ₴


