Шкіряна сумка жіноча чорна лакова виробництво Туреччини Violetta

- Готово до відправки
- Код: арт .510 ч
1 500 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Violetta bags
чорного кольору лакова. виробництво Туреччини арт. 512 год
Виготовлена з натуральної щільної шкіри. Закривається на блискавку. Усередині розміщено три відділення, розділені кишенею-перегородкою на блискавці, Підкладка з високоякісного матеріалу.
Оформлена заклепками,кільцями, ремінцями та пряжками.
Два зовнішні відділення, одне з них склапаном на магніті.
Розмір (см.) 30*40*10, довжина ручки 23 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина ручок | 23 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
- Ціна: 1 500 ₴


