Чоловічий шкіряний ремінь чорний Eurobelt Туреччина довжина 105 см

- Готово до відправки
- Код: Eurobelt
600 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний шкіряний ремінь чорний Eurobelt Туреччина Чоловічий шкіряний ремінь на кожен день. Міцний и довговічний ремінь із натуральної шкіри. Дуже гарної якості. Eurobelt один з найкращих виробників ременів у Туреччині.
За потреби можна підібрати розмір виробу індивідуально під себе особисто. Цей аксесуар чудово підійде чоловікові як подарунка на будь-яке свято.
Колір чорний.
Ширина 35 мм
Класичний шкіряний ремінь чорний Eurobelt
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Belt |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ременя | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 102 - 108 см. |
| Длина ремня | 1050 мм |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Овчина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 101-110 см |
- Ціна: 600 ₴








