Чоловіча сорочка тепла на флісі розміру XL HETAI

- Готово до відправки
- Код: HETAI 643 - 1
780 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка тепла на флісі розміру XL Обхват груди 108 см Фірми HETAI Дуже тепла картата сорочка на флісі синього кольору, великих класичних розмірів.
Сорочка має класичний комір і 2 кишені з клапанами, повністю застібається на ґудзику.
Властивості флісу: гігроскопічність (створює затишний мікроклімат для тіла), еластичність (добре зберігає первинну форму), повітропроникність (підтримує комфортну для людини температуру), швидко сохне, прочитаний, дуже практичний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hetai |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Обхват грудей | 108 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип тканини | Віскоза |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина від горловини до низу вироба | 74 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 108 см |
| Ширина плечей | 50 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри чоловічих сорочок | XL |
- Ціна: 780 ₴




