Чоловіча байкова сорочка темного кольору Royal СКЛАД: 100% Cotton Розміри 45 - 46 .

- Готово до відправки
- Код: Royal МТ 28 - 2
590 ₴
Чоловіча байкова сорочка темного кольору Royal СОСТАВ: 100 % Cotton
Розміри доступні до замовлення: 45 - 46 . . напівобхват 69 см
М'яка тепла тканина, 2 кишені з клапаном.
Одяг із байкової тканини дуже зручний і практичний у повсякденному носінні.
Вона дарує комфортні відчуття дорослим.
У минулому чоловічі байкові сорочки були необхідною річчю в гардеробі.
Сьогодні насамперед цінують стиль і настрій, і лише потім віддають належне функціональним якостям натуральної тканини.
Країна виробник Туреччина
Тип виробу Сорочка
Тип сорочкового коміра Класичний
Фасон рукава довгий.
Застежка Ґудзики
Тип тканини Байка
Стиль Casual
Колір. біло — чорний
Візерунки та принти Клітка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 45 |
| Обхват шиї | 45 см |
| Обхват грудей | 142 см |
| Обхват талії | 142 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 86 см |
| Ширина виробу | 69 см |
| Ширина плечей | 56 см |
| Стан | Новий |
| Склад | коттон |
- Ціна: 590 ₴