Чоловіча сорочка тепла на флісі розміру 44 45 OVEHTO

- В наявності
- Код: OVEHTO 2375
720 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка тепла на флісі Дуже тепла сорочка на флісі в карту бордового кольору, великих класичних розмірів. розмірна таблиця на фото додається.
Сорочка має класичний комір і 2 кишені з клапанами, повністю застібається на ґудзику.
Властивості флісу: гігроскопічність (створює затишний мікроклімат для тіла), еластичність (добре зберігає первинну форму), повітропроникність (підтримує комфортну для людини температуру), швидко сохне, прочитаний, дуже практичний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Overdo |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 44 |
| Обхват шиї | 43 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип тканини | Віскоза |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина від горловини до низу вироба | 77 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Ширина виробу | 59 см |
| Ширина плечей | 49 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 720 ₴


