Чоловіча футболка поло Thomas , 7XL/62,

- В наявності
- Код: Thomas 20178 - 1
800 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Футболка чоловіча з коротким рукавом.
- Модель поло
- У наявності: 7XL/62 ,
- У смужку
- З високоякісної бавовняної тканини від виробника Thomas
- Має класичний силует
- Склад тканини бавовна 95% еластан 5%
- Полу обхват 7XL 65 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Поло |
| Обхват грудей | 130 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Малюнки і написи | З написами |
| Ширина виробу | 65 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 7XL |
| Склад | бавовна |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 800 ₴




