Плетений ремінь великої гумки унісекс чорний 128 см

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: черный 128
200 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плетений ремінь велика гумка унісекс чорний
- Ремінь-гумка для чоловіків і жінок.
- Дуже еластичний, легко регулюється за розміром.
- Ширина ремня: 3.5 см;
- Ремінь для чоловіків і жінок
- Розмір: норма.
- Матеріал: текстильна гумка
- Пряжка — класична
- Довжина: 128 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JK |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Унісекс |
| Длина ремня | 1280 мм |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Матеріал | Гумка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 121-130 см |
- Ціна: 200 ₴







