Чоловіча сорочка тепла на флісі розміру 40 OVEHTO

- Готово до відправки
- Код: OVEHTO 02
600 ₴
Чоловіча сорочка тепла на флісі розмір 40 Фірми OVEHTO Розмір по брамі 40 см Пересунути плечі 48см обхват 104 см д. рукава 66 см д. вироби 78 см Тепла сорочка на флісі у синьозній клітині, великих класичних розмірів.
Рубашка має класичний комір і 2 кишені з клапанами, повністю застібається на гудзику.
Властивості флису: гігроскопія (складає затишний мікроклімат для тіла), еластичність (добре зберігає первинну форму), повітряопроникність (підтримується комфортної для людини температури), швидко сохне, прочитаний, дуже практичний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Overdo |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Тип крою | Класична |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Колір | Різні кольори |
| Вид виробу | Сорочка |
| Стан | Новий |
| Обхват шиї | 40 см |
| Обхват грудей | 104 см |
| Ширина плечей | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри чоловічих сорочок | М |
- Ціна: 600 ₴




