Светр чоловічий розміру L вовняний зимовий YAMAK

- В наявності
- Код: YAMAK 23018
900 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джемпер чоловічої середньої щільності YAMAK має кругле горло та латки на рукавах Туреччина Розмір L Розмір L плечі 44 см обхват грудей 106 см довжина рукава 66 см довжина виробу 68 см
- має кругле горло та латки на рукавах
- вовняний з орнаментом
- від турецького виробника YAMAK .
- сірий колір
- Комір, манжети та низ рукавів зв'язані гумкою.
- Состав 48% шерсть, 52% акрил.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YAMAY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Вовна |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 56 см |
| Сезон | Зима |
| Силует | Напівприлеглий |
| Колір | Сірий |
| Вид виробу | Джемпер |
| Стан | Новий |
| Обхват грудей | 106 см |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват талії | 106 см |
- Ціна: 900 ₴






