Батник чоловічий трикотажний CAPOICCO shortswear Розмір XL

- Готово до відправки
- Код: COPO 1
700 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий батнік CAPOICCO shortswear середньої щільності бавовняний трикотаж коричневого кольору з бордовим орнаментом. турецький виробник CAPOICCO /
Батник має комір поло застібка на три ґудзики, без кишені. Рукав і низ батника на манжеті. Склад 70 cotton 20 viscosa 10 akrvlie Розмір XL
Ширина плечей 46 см обхват грудей 110 см довжина рукава 65 см довжина виробу 73 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Caporicco |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Комір-поло |
| Тип тканини | Бавовна |
| Довжина від горловини до низу вироба | 73 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Силует | Напівприлеглий |
| Колір | Коричневий |
| Вид виробу | Светр |
| Стан | Новий |
| Обхват грудей | 110 см |
| Міжнародний розмір | XL |
| Обхват талії | 110 см |
- Ціна: 700 ₴




