Светр чоловічий турецький великого розміру 4XL 5XL вовняний Devir

- Готово до відправки
- Код: Devir 01
700 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Джемпер чоловічий вовняний Devir Розміри: 4XL 5XL Джемпер чоловічий вовняний
- светло сірого кольору,
- від турецького виробника. Devir
- Джемпер середнього, щільного в'язання.
- За товщиною не товстий.
- Фасон вирізу горла круглий.
- Низ і рукави на гумці.
- Джемпер однотонний
- Склад: 50% шерсть 50%, акрил. 4XL плечі 54 см обхват грудей 122 см довжина рукава 66 см довжина виробу 73 см 5XL плечі 56 см обхват под мишками 128 см довжина рукава 68 см довжина виробу 75 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delvir |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Джемпер |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Вовна |
| Стиль | Casual |
| Довжина від горловини до низу вироба | 73 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 62 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 700 ₴




