Шкіряна сумка жіноча чорна виробництво Туреччини Violetta

- Немає в наявності
- Код: арт. 253
1 500 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка чорного кольору виробництво Туреччини Violetta.
Виготовлена з натуральної шкіри і натурального хутра. Закривається на блискавку . Всередині знаходиться подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, відкритий подвійний кишеня і кишеня на блискавці. Всередині підкладка з високоякісного матеріалу.
Оформлена рядком, пряжками і ремінцями.
Розмір (див) 33*22*10, висота ручки 27см.
Виготовлена з натуральної шкіри і натурального хутра. Закривається на блискавку . Всередині знаходиться подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, відкритий подвійний кишеня і кишеня на блискавці. Всередині підкладка з високоякісного матеріалу.
Оформлена рядком, пряжками і ремінцями.
Розмір (див) 33*22*10, висота ручки 27см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Violeta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина ручок | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 500 ₴




