Дублянка чоловіча з натуральної овчини Туреччина лицьова сторона під коричневу шкіру

- В наявності
- Код: М М -- 1
2 000 ₴
Модель на гудзиках, пряма, класична . Комір відкладний, можна застебнути повністю . На рукавах відвертається манжет з урахуванням довжини руки.
Дублянка має покриття , яке забезпечує брудо - водовідштовхувальний ефект , і не дає дублянці промокнути .
Дублянка виконана в насиченому коричневом кольорі. Країна виробник Туреччина. Вид шкіри Овчина Застібка на Ґудзики Фасон дублянки Куртка подовжена
Тип матеріалу Натуральний Довжина від горловини до низу вироби
82 см
Довжина рукава вироби
86 см від коміра
Ширина вироби -- обхват грудей --128 см
обхват стегон -- 120 см
Колір коричневий Має чотири кишені
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sergio Guller |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Овчина |
| Тип матеріалу | Натуральний |
| Розташування шкурок | Поздовжнє |
| Довжина рукава вироба | 86 см |
| Ширина виробу | 120 см |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон дублянки | Напівпальто |
| Сезон | Зима |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Обхват грудей | 128 см |
| Міжнародний розмір | L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина від горлавини до нижньої частини виробу | 82 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Капюшон | Без капюшона |
- Ціна: 2 000 ₴



