Дублянка жіноча з натуральної овчини Туреччина лицьова сторона під чорну шкіру

- В наявності
- Код: L -- 1
1 500 ₴
Модель на гудзиках, пряма, класична . Комір відкладний, можна застебнути повністю . На рукавах відвертається манжет з урахуванням довжини руки.
Дублянка має покриття , яке забезпечує брудо - водовідштовхувальний ефект , і не дає дублянці промокнути .
Дублянка виконана в насиченому чорному кольорі. Країна виробник Туреччина. Вид шкіри Овчина Застібка на Ґудзики Фасон дублянки Куртка подовжена
Тип матеріалу Натуральний Довжина від горловини до низу вироби
83 см
Довжина рукава вироби
77 см
Ширина вироби -- обхват грудей --128 см
обхват стегон -- 118 см
Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sergio Guller |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Фасон дублянки | Напівпальто |
| Колір | Чорний |
| Тип матеріалу | Натуральний |
| Вид шкіри | Овчина |
| Розташування шкурок | Поздовжнє |
| Сезон | Зима |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина рукава вироба | 83 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 83 см |
| Ширина виробу | 128 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
- Ціна: 1 500 ₴



