Дублянка жіноча з натуральної овчини Туреччина лицьова сторона під чорну шкіру

- В наявності
- Код: S -1
1 500 ₴
Модель на гудзиках, пряма, класична . Комір відкладний, можна застебнути повністю . На рукавах відвертається манжет з урахуванням довжини руки.Дублянка має покриття , яке забезпечує брудо - водовідштовхувальний ефект , і не дає дублянці промокнути .
Дублянка виконана в насиченому чорному кольорі. Країна виробник Туреччина. Вид шкіри Овчина Застібка на Ґудзики Фасон дублянки Куртка подовжена
Тип матеріалу Натуральний Довжина від горловини до низу вироби
84 см
Довжина рукава вироби
84 см
Ширина вироби -- обхват грудей --130 см
обхват стегон -- 116 см
Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sergio Guller |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват грудей | 130 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Фасон дублянки | Напівпальто |
| Колір | Чорний |
| Тип матеріалу | Натуральний |
| Вид шкіри | Овчина |
| Розташування шкурок | Поздовжнє |
| Сезон | Зима |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина рукава вироба | 84 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 84 см |
| Ширина виробу | 63 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
- Ціна: 1 500 ₴




