Чоловіча сорочка приталені з довгим рукавом вишнева Bazzolo Размер- M,

- Готово до відправки
- Код: Bazzolo SKY2421
360 ₴
Размер- M, Сорочка з довгим рукавом вишневого кольору з принтом і оригінальною обробкою синього кольору від польського виробника Bazzolo .
Сорочка приталеного крою, має рукави-трансформери,без кишені застібка на гудзиках.
Дуже приємна на дотик тканина стрейч-котон, добре носиться і дорого виглядає. Підходить під всі стилі одягу. .
Виробник. Bazzolo
.
Країна виробник . Польща.
Вигляд виробу Сорочка
Тип крою Приталені
Тип сорочкового коміра Класичний
Фасон рукава трансформер
Застібка на ґудзики.
Тип тканини Стрейч-котон
Стиль вільний, молодіжний
Колір. Вишневий.
Візерунки і принт Абстрактний принт
Стан Нова.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bazzolo |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 40 |
| Обхват грудей | 49 см |
| Обхват талії | 47 см |
| Тип крою | Приталена |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Ширина виробу | 47 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | катон |
- Ціна: 360 ₴

