Чоловіча сорочка великого розміру 50 з коротким рукавом класична Brossard

- Готово до відправки
- Код: sky 8150 в к.
600 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри: (по коміру/розмір 50 Полу обхват 70 см . Плечі 58 см.
Чоловіча сорочка з коротким рукавом великого розміру (Шведка) у велику синю карту. Має класичний комір застібається на потаємні ґудзики, повністю застібається на ефектні ґудзики, з двома кишенями з клапанами .
від фабричного турецького виробника Brossard
СОСТАВ: 100 % Cotton
СЕЗОН: Весна-літо-Осінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brossard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 50 |
| Обхват шиї | 50 см |
| Обхват грудей | 140 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Синій |
| Ширина виробу | 70 см |
| Ширина плечей | 58 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 8XL |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 600 ₴




