Плетений ремінь гумка чорний пряжка.

- Готово до відправки
- Код: черный пряжка
280 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плетений ремінь гумка чорний пряжка.
- Ремінь-гумка для чоловіків і жінок.
- Дуже еластичний, легко регулюється за розміром.
- Ширина ремня: 4 см;
- Ремінь для чоловіків і жінок
- Розмір: норма.
- Матеріал: текстильна гумка
- Пряжка — затискач .
- Довжина: 125 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЛД Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Унісекс |
| Длина ремня | 1250 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Матеріал | Гумка |
| Тип застежки | Пряжка затискач |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 121-130 см |
- Ціна: 280 ₴


