Чоловіча сорочка , РОЗМІР: 2XL блакитна Bazzolo приталені однотонна з довгим рукавом .

- Готово до відправки
- Код: SKY 1941
500 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча однотонна світло блакитного кольору сорочка приталеного силуету з довгим рукавом.
В наявності РОЗМІР: 2XL
Має класичний комір і повністю застібається на ефектні ґудзики, кишені без манжети рукавів під гудзики , можна під запонки
від Польського виробника , Bazzolo
СКЛАД: 80% Бавовна, 20% Поліестер
Красиво, елегантно, стильно, якісно і дорого виглядає.
Підходить як для святкових заходів так і ділового стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bazzolo |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 43 |
| Обхват шиї | 43 см |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Тип крою | Приталена |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Блакитний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Ширина плечей | 52 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 500 ₴


