Чоловіча класична сорочка розмір 46 з двома кишенями та довгим рукавом 100% бавовна Brossard

- Готово до відправки
- Код: Brossard SDK 8383
600 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча класична сорочка розмір 46 от польського виробника . Brossard синього кольору в клітинку з довгим рукавом. Сорочка має класичний комір повністю застібається на ефектні ґудзики та на два ґудзики на манжеті, з двома кишенями Комфортно та стильно підходить для повсякденного носіння. Ця сорочка забезпечить комфорт під час носіння й бездоганний зовнішній вигляд.
В наявності Розмір:.46. (На комірі)
Склад: бавовна 100%.
Сезон: Весна-осінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brossard |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 46 |
| Обхват шиї | 46 см |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват талії | 132 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 83 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Ширина виробу | 66 см |
| Ширина плечей | 53 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 600 ₴





