Великі чоловічі сорочки BROSSARD 100 відсотків бавовна класичні з довгим рукавом Розмір:..48

- Готово до відправки
- Код: BROSSARD 8213 B
600 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великі чоловічі сорочки BROSSARD класичні з довгим рукавом 100 ХЛОПОК.
Розмір:., 48 (На комірі) Напівобхват 68 см.
Чоловіча класична сорочка батальної серії (великого розміру) BROSSARD з довгим рукавом.100 відсотків бавовна. Сорочка має класичний комір повністю застібається на ефектні ґудзики та на два ґудзики на манжеті, з однією кишенею
Склад: 100 відсотків бавовна.
Сезон: Весна-зима-Осінь
Під час замовлення будь ласка вмовляйте свої параметри (дуже важливо заміряти напівобхват талії.(Заміри бажано робити по виробу, яке підходить чоловікові)
Ошатно, елегантно підходить як для святкових заходів, так і для повсякденного носіння. Ця сорочка забезпечить комфорт під час носіння й бездоганний зовнішній вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brossard |
| Країна виробник | Польща |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 136 см |
| Обхват талії | 136 см |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 88 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Ширина виробу | 68 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 7XL |
| Склад | котон |
| Основні | |
| Обхват шиї | 50 см |
| Ширина плечей | 57 см |
| Тип крою | Класична |
| Манжет сорочки | З двома ґудзиків |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Розміри чоловічих сорочок | 50 |
| Вид виробу | Сорочка |
- Ціна: 600 ₴


