Чоловіча сорочка кашемірова Розмір.43 тепла класична синя картата з довгим рукавом BROSSARD

- Готово до відправки
- Код: BROSSARD 8335
700 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепла кашемірова сорочка в карту, від турецького виробника BROSSARD
Розміри 43 ( розмір по коміру). Напівобхват талії 60 см. Плечі 49 см.Рукав 68 см. Довжина 82 см.
Сорочка класичного силуету, має кишеню та 2 ґудзики на манжеті.
Високоякісна натуральна тканина добре носиться, має дорогий вигляд.
Створена спеціально для вашого комфорту холодної пори.
Виробник BROSSARD
Країна виробник Туреччина
Тип виробу Сорочка
Тип покроя Класична
Тип сорочкового коміра Класичний
Фасон рукава Довгий
Застежка Ґудзики
Тип тканини Вовна
Склад 40% вовна/60% котон.
Стиль Casual
Візерунки та принти Клітка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brossard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 43 |
| Обхват шиї | 43 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип тканини | Вовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 82 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Ширина плечей | 49 см |
| Стан | Новий |
| Склад | бавовна. шерсть. |
- Ціна: 700 ₴



