Чоловіча футболка супервеликий Розмір 9 XL серій/мокрий асвальт/квітка.

- Немає в наявності
- Код: Вьетнам
460 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Футболка чоловіча з коротким рукавом. Розмір 9XL Полу обхват 65 см. Плечі 57 см. довжина 81 см.
- Модель поло
- Склад бавівна.
- Виробник В'антнам.
- Комір застібається на три ґудзики.
- Є дві кишені.
- Кишені закриваються клапанами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Collection |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Модель | Поло |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 66 |
| Обхват грудей | 130 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Колір | Темно-сірий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 81 см |
| Ширина виробу | 65 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 9XL |
| Склад | бавовна |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 460 ₴





