Чоловіча футболка супервеликий Розмір 10 XL чорного кольору.

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Вьетнам
460 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Футболка чоловіча з коротким рукавом. Розмір 10XL Полу обхват 67 см. Плечі 59 см. довжина 82 см.
- Модель поло
- Склад бавовна.
- Виробник В'єтнам.
- Комір застібається на три ґудзики.
- Є дві кишені.
- Кишені закриваються клапанами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Collection |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Модель | Поло |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 68 |
| Обхват грудей | 134 см |
| Обхват талії | 134 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 82 см |
| Ширина виробу | 67 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 9XL |
| Склад | бавовна |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 460 ₴





